1 gru 2013

Lemonade Challenge # 60 - Świętujemy z prostotą / We Celebrate Simply

Grudniowe wyzwanie przygotowała dla Was Betik:
The author of our Decmeber challenge is Betik:

 
"Niedługo Święta i coraz bliżej czas, kiedy większość z was będzie pochłonięta przygotowaniami, zatem na nasze ostatnie wyzwanie w tym roku chciałam Was prosić o wykonanie kartki świątecznej w stylu clean&simple, czyli prosta w formie praca z niewielką ilością dodatków. Liczę na to, że uda wam się znaleźć chwilkę czasu na wzięcie udziału w naszej zabawie :-) 
"Christmas is coming soon and I guess most of you will soon be busy with preparations, therefore for our last challenge this year I'd like to ask you to create a clean&simple Christmas card, i.e. simple creation with few embellishments. I hope you'll manage to spare some time to take part in our challenge :-)

Przypominamy jak zawsze, że materiały Lemonade nie są obowiązkowe w wykonaniu zadania ale będzie nam miło widzieć je w Waszych pracach! A na koniec garść inspiracji naszych Projektantek:
I'd also like to remind you using Lemonade products is not obligatory, though we always love to see them used! And now finally some inspiration from our Designers:Zapraszamy do udziału!
Join in on the fun!

2 komentarze:

Asio pisze...

Bardzo fajne wyzwanie i piękne inspiracje :)

Wanda pisze...

prześliczne prace:)

 
speedbloggertemplate.co.cc. Powered by Blogger.com