25 lip 2013

Fan Lipca w Lemonade / Lemonade's July Fan of the Month

Serdecznie dziękujemy za zgłoszenia - naprawdę trudno było dokonać wyboru! Mamy nadzieję, że pozostali kandydaci zgłoszą się ponownie w sierpniu :-) a tymczasem z przyjemnością przedstawiamy naszego Lipcowego Fana: poznajcie Lakunę:
Thank you very much for your entries - it was really difficult to make our choice this time! We do hope the other candidates would enter again in August, and in the meantime we'd like to introduce our July Fan of the Month - meet Lakuna:

 
Witam serdecznie. Na początku chciałabym bardzo podziękowaćza ogromne wyróżnienie, jakim jest wybranie mnie na Fana miesiąca lipca.
Mam na imię Ania, natomiast w wirtualnym świecie znana jestem jako Lakuna.Scrapbookingiem zajęłam się trzy lata temu. Nigdy nie pomyślałabym wówczas, jak wciągające okaże się to hobby - obecnie poświęcam mu właściwie każdą wolną chwilę.
Hello everyone. First of all I'd like to thank you for this great award of choosing me for the Fan of the Month spot in July.
My name's Ania and in the Internet I go by the nick Lakuna. I started to scrapbook three years ago. I would never have thought then how deeply involved I'd become - now I devote every free second to my passion.


Tworzę głównie kartki, na których lubię warstwy, przeszycia i korzystanie z możliwości, jakie dają różnorodne wykrojniki. Ostatnio coraz częściej zdarza mi się sięgać również po inne formy ekspresji - przekonałam się do wykonywania layoutów, tagów czy ATC, a to wszystko z wykorzystaniem sporej jak na mnie ilości mediów.
Mimo, że nie posiadam wyraźnego stylu, myślę, że większość moich prac łączy jednak subtelność i kobiecość, ponieważ gustuję w pastelach, kwiatach, wstążkach i perełkach.
I create mainly cards with lots of layers, sewing and I love using dies. Lately I have convinced myself to employ other forms of expression too and created layouts, tags and ATCs, and all with a lot of media, as I see it.
Although I don't have a distinctive style, I think most of my creations have subtlety and feminity in common, as I love pastels, flowers, ribbons and pearls.


Produkty Lemonade towarzyszą mojej twórczości od samego początku. To pierwszy polski producent papierów i stempli, do którego udałam się na zakupy. Kolekcje papierów Lemonade są tak różnorodne, że pozwalają na stworzenie wszechstronnych projektów.
I have been using Lemonade products from the beginning of my creative adventure. It was teh first Polish papers and stamps producer I bought from. Lemonade paper collections are so versatile they allow for making truly diversive projects.
 
 
Dotychczas najczęściej sięgałam po Romantic Melody, Summer Kitchen oraz Grandma's Attic, natomiast ostatnio zachwycił mnie swoją kolorystyką Victorian Garden.
Z różnych kolekcji uwielbiam te arkusze, które dają możliwość wycinania z nich motywów kwiatowych i owocowych.
So far, I mostly used Romantic Melody, Summer Kitchen and Grandma's Attic collections, and lately I've been delighted with the colours of Victorian Garden. 
In various collections I most liek sheet from which I can cut out flower or fruit motives. 
 
 
Ponieważ staram się ostatnio testować w swoich projektach różne media, cieszę się, że w ofercie sklepu pojawiły się stemple do tworzenia tła.
Do tej pory nie korzystałam może ze stempli zbyt często, lecz z ręką na sercu mogę przyznać, że ten personalny, pochodzący ze sklepu Lemonade, jest przeze mnie  eksploatowany najczęściej :-)
As I try and test various media in my projects, I'm really glad there are background stamps in the store. I haven't used stamps too much so far, but the personal one I ordered from Lemonade is the most exploited one in my stash :-)
 
 
Jeszcze raz serdecznie dziękuję za zaproszenie mnie do zaprezentowania swojej osoby i życzę wszystkim fanom Lemonade udanego scrapowania!
Thank you very much again for presenting me here and I wish happy scrapbooking to all Lemonade fans!

My również dziękujemy Ani  - i zapraszamy do odbioru nagrody :-) 
A wszystkich Was serdecznie zapraszamy do zgłoszenia się w sierpniu!
We also thank Ania - please claim your prize via e-mail.
And we'd like you all to enter our search in August!

3 komentarze:

Boei pisze...

Aniu, jak miło Cię tu zobaczyć! Pięknie, inspirująco tworzysz. Zasłużone wyróżnienie;)

Ania pisze...

Serdeczne gratulacje! :)

Lakuna pisze...

Dzięki, dziewczyny :)

 
speedbloggertemplate.co.cc. Powered by Blogger.com