3 lut 2013

Fan Stycznia / Fan of the Month in January

Z małym opóźnieniem, ale nie mniejszą przyjemnością przedstawiamy naszego Styczniowego Fana - a jest nim Monika1011, prowadząca bloga Papierowy Zakątek. Oprócz tworzenia z papierów Lemonade, Monika bierze też czynny udział w naszych wyzwaniach, ostatnio zdobyła nawet wyróżnienie. Tym bardziej więc cieszy nas Jej wizyta na blogu w charakterze Fana Miesiąca:
With a slight delay, but no less pleasure, we'd like to introduce our Janyary Fan of the Month - Monika 1011 who runs the Papierowy Zakątek blog. Apart from creating with Lemonade papers, Monika actively participates in our challenges, and she even got awarded in the last challenge. That makes us even more happy to have her on the blog as the Fan of the Month:Witam wszystkich serdecznie!
Na początku chciałabym bardzo podziękować za wybranie mnie jako Fana Miesiąca.
Mam na imię Monika, mieszkam w Monachium i jestem szczęśliwą mężatką. Kocham kwiaty i muzykę.
Od zawsze  lubiłam wszystko co jest zrobione ręcznie. Cieszyło mnie to, gdy mogłam komuś podarować coś zrobione od serca.

Hello everybody!
First of all, I'd like to thank you very much for choosing me for the Fan of the Month.
My name's Monika, I live in Munich and I'm happily married. I love flwoers and music.
I've always liked all handamde things. I was happy to give somebody something made with love.
Moja pasja do scrapbookingu zaczęła się od około rok temu. Pierwsze prace, jakie zrobiłam, to kartki Bożonarodzeniowe. Zaczęłam buszować w sieci w poszukiwaniu inspiracji i wtedy wciągnęłam się na dobre.
Inspiruje się tym co mnie otacza,co dzieje się wokół mnie. Lubie połączenie soczystych kolorów, stawiam na prostotę i staram się, aby wszystko było do siebie dopasowane.

My passion for scrapbooking began about a year ago. My first handamade creations were Christmas cards. I was searching hte Internet looking for inspiration and then I got absorbed for good.
I get inspiration from everything that surrounds me. I love to combine juicy colours, I'm all for simplicity and try to get everything matched up.Najczęściej robię kartki, chociaż ostatnio próbuję poznawać nowe formy i techniki.
I mostly create cards, but lately I've been trying to learn new forms and techniques.


Papiery Lemonade uwielbiam za ich jakość, kolory i dodatki, które są idealnym dopełnieniem każdej pracy.
Posiadam wszystkie kolekcje papierów i każda z nich skradła moje serce :-) Niestety, posiadam tylko papiery, ale po uszy zakochana jestem w stempelkach do kolorowania, które muszę kupić przy najbliższej okazji :-)

I love the Lemonade papers for their quality, colours and elements sheets that make every creation complete.
I have all the collections and love each and every one of them :-) Unfortunately, I don't have any stamps yet, though I'm head over heels in love with stamps for colouring and I'm buying them asap :-)Bardzo dziękuję za wyróżnienie mojej osoby i z tego miejsca pozdrawiam wszystkich Fanów Lemonade!

Thank you again for picking me! Greetings to all Lemonade Fans!


I my dziękujemy, Moniko, za zgłoszenie - nagroda czeka na Ciebie :-) 

A wszystkich już teraz zapraszamy do zgłoszenia się w lutym!
Thank you too, Monika, for entering our search - the prize is waiting for you :-)
And we'd like to invite you all to enter your candidacies for the February search!

1 komentarze:

mapowska pisze...

Piękne prace, Moniko :)
Gratuluję zostania Fanem Miesiąca :)

 
speedbloggertemplate.co.cc. Powered by Blogger.com