25 maj 2012

Fan Miesiąca - maj 2012 / Fan of the Month - May 2012

Dziękujemy bardzo za wszystkie zgłoszenia do majowej edycji Fana Miesiąca! 
Niezmiernie miło nam przedstawić nam wybraną Fankę, a jest nią...
Thank you very much for all entries to our May edition of Fan of the Month!
We're very happy to present the chosen Fan - meet...


Ajgacia :-)

Oto, co mówi o sobie:
Here's what she says about herself:


Witam wszystkich!
Mam na imię Agata, a w wirtualnym świecie - Ajgacia
Moja przygoda ze scrapbookingiem zaczęła się 6 lat temu, kiedy to w poszukiwaniu pracy trafiłam do małej miejscowość i czas zaczął płynąć wolniej. Z potrzeby wypełnienia wolnego czasu zaczęłam robić kartki imieninowe i urodzinowe dla moich bliskich.
Hello everyone!
My name's Agata, in the virtual world - Ajgacia.
My scrapbooking adventure began 6 years ago, when, looking for a job, I landed in a small town and time slowed down.  To fill free evenings I started creating cards for my family and friends.


Początkowo tworzyłam ze zwykłych, dostępnych w sklepach materiałów lub resztek, ale kiedy odkryłam specjalistyczne materiały, narzędzia i media, moja ciekawość przerodziła się w pasję do prac kreatywnych. Od 2 lat mała miejscowość jest moim domem, gdzie poznałam mojego męża i zostałam szczęśliwą mamą bardzo grzecznego chłopca, Olafa :-)
At first I used some ordinary supplies available from local shops or some left-overs, but when I discovered professional scrapbooking products, tools and media, the curiosity turned into a creative passion. It's been now 2 years since the small town is my home where I met my husband and gave birth to a very sweet boy Olaf :-)


Najchętniej tworzę małe formy: kartki, tagi, czasem albumy, najrzadziej zaś scrapy. Inspirację czerpię głównie z internetu - lubię przeglądać blogi wyzwaniowe i poczuć nagle: to jest to! Wtedy rzucam wszystko i siadam do pracy :-) Wyzwania pozwalają mi na ciągłe poszukiwanie nowych form i kompozycji, jaki i odkrywanie nowych technik tworzenia.
I most like creating small forms: cards, tags, sometimes albums, and most seldom layouts.
My inspiration comes mailny from the Internet - I like visiting challenge blogs and suddently feel: this is it! Then I put everything else aside and get down to work :-) Challenges allow me to constantly search for new forms and compositions, and doscovering new creative techniques.Firmę Lemonade - jeszcze jako Polpomp - poznałam już na samym początku jej działalności jako jeden z pierwszych scrapbookingowych producentów polskich stempli - i od razu się w nim zakochałam. Przez ten czas uzbierałam małą kolekcję stempli i muszę przyznać, że produkt charakteryzuje się wysoką dbałością o każdy detal, a to z kolei przekłada się na perfekcyjną odbitkę. 
I have known Lemonade - or Polpomp, at that time - from the very beginning of its business activity, as one of the first Polish scrapbooking stamps producer - and loved it from that moment. I have gathered a small collection of stamps and I have to admit they present a great care about the detail which results in a perfect stamped image.


W pracy ze stemplami Lemonade można wykorzystać dziurkacze czy wykrojniki, co też jest bardzo fajne, bo oszczędza czas przy wycinaniu nożyczkami :-) Z papierami pracuję od niedawna - nie wiem czemu tak późno, ale cięcie go i "składanie" sprawia równie wielką frajdę jak stemplowanie :-)
Working with Lemonade stamps lets you also use punches or dies, which I like as it saves a lot of time of cutting with scissors :-) Only recently I started working with Lemonade papers - I don't know why so late, but still cutting and composing gives me the pleasure equal to stamping :-)


Bardzo dziękuję zespołowi Lemonade za to Fan-tastyczne wyróżnienie, a wszystkim sympatykom i odwiedzającym życzę dużo radości z pracy ze stemplami i papierami -  bo reszta to już Wasza magia :-)
I'd like to thank the Lemonade team for this FAN-tastic award, and wish to all fans and visitors a lot of fun with stamps and papers - all the rest is your magic :-)

Pozdrawiam serdecznie / warm greetings,
AjgaciaTobie również dziękujemy, Agato, i prosimy o kontakt ze sklepem w sprawie odbioru nagrody :-))
A Was wszystkich zapraszamy do odwiedzenia bloga Agaty i obejrzenia Jej innych pięknych prac :-)
Thank you too, Agata - please contact the store to claim your prize :-)
And you are all welcome to visit Agata's blog and see her other beautiful creations :-)

3 komentarze:

Justyna Krzyżak pisze...

serdeczne gratulacje! piękne prace!

Art_Dorota pisze...

Gratulacje, cudne rzeczy tworzysz i zasługujesz w pełni żeby się tu znaleźć :) pozdrawiam serdecznie :)
Dorota

Rachel pisze...

gratuluje przeogromnie!!!:) prace cudne:):):):)

 
speedbloggertemplate.co.cc. Powered by Blogger.com