15 sty 2012

Lemonade Challenge # 35 - używamy 2 kolorów / We USe Two Colours

Czas na kolejne wyzwanie Lemonade, które poprowadzi Betik:
Time for another Lemoande challenge, the leader of which is Betik:

Witajcie :-) Dziś 15. stycznia, a więc pora na nasze kolejne wyzwanie. Jego temat to "Dwa kolory". Wszystko, co musicie zrobić to wykonać pracę w dowolnej formie opartą na 2 kolorach (dopuszczalne niewielkie użycie koloru neutralnego, np. bieli lub czerni). Proste, prawda?
Liczę na wasz udział i już nie mogę się doczekać tego, co zobaczę odwiedzając wasze blogi. Pamiętajcie, aby podlinkować bezpośrednio do nowej pracy oraz wykorzystać papiery lub/i stemple z Lemonade, jeśli chcecie brać udział w losowaniu Cytrynek :-)
A teraz jak zwykle - nieco inspiracji od naszego zespołu:
Welcome :-) It's January 15th today, so it's time for another challenge. It's subject is "Two colours". All you have to do is to create any project based on just two colours (small amounts of neutrals, like white or black, are acceptable). Simple, isn't it?
I'm counting on your participation and I can;t wait to see what you'd done! Remember to link directly to your entry and use Lemonade papers and/or stamps if you wish to enter the drawing for the Lemons :-)
And now, as always, some inspiration from our Design Team:


Udanej zabawy! 
Have fun!

6 komentarze:

Kasia Udalska pisze...

Świetne wyzwanie! A Wasze prace przecudne! Idę wyszukiwać papiery w odpowiednich kolorach i tworzę, bo czuję się natchniona ;)

Agnes B pisze...

...czy można brać udział w wyzwaniu nie posiadając waszych produktów ze sklepu?

BETIK pisze...

Oczywiście, że można:) Nie będzie Cię do prawda dotyczyć losowanie cytrynek ale przecież przede wszystkim liczy się dobra zabawa:)

Visell pisze...

A termin wyzwania?

BETIK pisze...

Tradycyjnie do końca miesiąca:)

Unknown pisze...
Ten komentarz został usunięty przez autora.
 
speedbloggertemplate.co.cc. Powered by Blogger.com