10 wrz 2012

Szukamy wrześniowego Fana Miesiąca / We're Looking For Our September Fan of the MonthTak, znów poszukujemy kolejnego Fana Miesiąca :-) Jeśli lubisz naszą markę i używasz naszych produktów w swoich pracach, możesz zostać naszym Fanem Miesiąca i zdobyć nagrodę wartości 50 zł! Podlinkuj swoją pracę z materiałów Lemonade do 20. września - im więcej prac zgłosisz, tym bardziej ułatwisz nam wybór :-)
Czekamy na Twoje zgłoszenie!
Yes, it's the time to search for our next Fan of the Month again :-) If you like our brand and use our products in your creations, you can become our Fan of the Month and win a fabulous price worth 50 PLN! Link your Lemonade creation through September 20th - the more you link, the easier choice for us :-)
We're waiting for you!

3 komentarze:

Kasia Udalska pisze...

Dziewczyny, a ja mam dwa pytania dotyczące zasad, bo jedna rodzi moje wątpliwości, a na drugą nie znalazłam odpowiedzi w regulaminie po prawej stronie :)

Otóż w pierwszym punkcie zasad "Inspiruj z Lemonade" jest zastrzeżenie, że nie można używać papierów i stempli innych producentów w zgłaszanych pracach - z tego, co zauwazyłam, to większość zgłoszonych prac ma jakieś chociaż drobne elementy innych papierów, więc zastanawiam się, jak do tego podchodzi Lemonadowa Załoga? :)

Po drugie - czy jeśli w tym miesiącu po raz pierwszy ubiegam się o miano Fana Miesiąca, to mogę zgłosić prace wcześniejsze, czy muszą to być prace wykonane po 20 sierpnia, kiedy to upływał termin nadsyłania prac do poprzedniej edycji konkursu? I wreszcie - czy jeśli tym razem się nie uda, to za miesiąc mogę wgrać te same prace plus nowe, czy wtedy tylko nowe? :D

Będę wdzięczna za rozwianie moich wątpliwości, lubię przestrzegać zasad i lubię, gdy wszystko jest jasne, a rozmawiam właśnie z inną scraperką i ma te same wątpliwości, więc może nawet można by dodać te kwestie do zasad? :)

Pozdrawiam serdecznie! :*

Oliwiaen pisze...

Młoda Kobieto :) - nie mamy wpływu na to, jak zgłaszający się na Fana Miesiąca interpretują punkty regulaminu, jednak muszą się liczyć z tym, że prace nie spełniające wymogów nie będą brane pod uwagę. W tej serii chodzi o prezentację Lemonade, a nie innych producentów. Prace z innymi materiałami można zgłaszać na comiesięczne wyzwanie.
Oczywiście, zgłaszając się na Fana przedstawiasz tyle prac z materiałów Lemonade, ile chcesz, nie ma limitów czasowych jak w przypadku wyzwań. Jeśli Ci się nie powiedzie, te same prace (i każdą nową spełniającą wymogi) możesz zgłosić w następnym miesiącu.

Kasia Udalska pisze...

Bardzo dziękuję za wyczerpującą odpowiedź, która rozwiewa wszelkie moje wątpliwości :)

 
speedbloggertemplate.co.cc. Powered by Blogger.com