25 lut 2014

Nasz lutowy Fan / Our February Fan

Serdecznie dziękujemy za Wasze zgłoszenia! Za każdym razem odkrywamy nowe osoby tworzące piękne prace z naszych produktów, i mamy nadzieję móc Was wszystkich tu zaprezentować :-) A tym razem przedstawiamy Słomianą zapałkę:
Thank you so much for all your entries! Each time we discover new people creating beautiful projects using our products and we hope to be able to present you all here :-) And this time we present Słomiana zapałka:Nazywam się Magda, obecnie od niedawna mieszkam w Niemczech, bardzo lubię podróżować i zwiedzać różne miejsca i dość często na moich pracach taki temat się przewija :-) Tworzenie prac z papieru w sumie w moim życiu istniało od bardzo dawna, jak sobie tylko przypomnę, to nawet gdy to nie było ode mnie wymagane coś dodatkowo robiłam. Natomiast tworzenie kartek i prac z papieru pojawiło się na dobre, jako hobby u mnie ponad dwa lata temu. Na początku robiłam tylko kartki, notesy, czy ATC. 
My name's Magda and I'm currently living in Germany, I love travelling and sightseeing and that theme is quite often the subject of my creations :-) Paper crafting has been present in my life for ages, as far as I remember I created even if I hadn't had to do anything. Cardmaking and paper crafting as a hobby came some two years ago. At first I created mostly cards, notebooks and ATCs.


 
W końcu po jakimś czasie zaczęłam tworzyć layouty i mini albumy. I tak pozostało do tej pory. W swoich pracach bardzo często dodaję ręczne przeszycia, dokładne ręczne wycinanki, a ostatnio nawet ręcznie malowane tytuły. Więcej moich prac można zobaczyć na moim blogu: www.slomianazapalka.wordpress.com
And finally I started to make layouts and mini albums. And so I continue to this moment. I often add hand sewing, fussy cutting and even handpainted titles to my creations. More of the mcan be viewed on my blog: www.slomianazapalka.wordpress.com
Od dość dawna mam okazję używać produktów Lemonade, głównie są to papiery, które bardzo lubię, ze względu na zawsze ciekawie dobraną kolorystykę oraz możliwość powycinania sobie różnych elementów, co jak wcześniej wspomninałam uwielbiam robić. Mam jedynie kilka stempli Lemonade, jednak uważam, że ich jakość jest bardzo dobra i dzięki temu, że są przezroczyste zawsze widać, gdzie się odbitkę wykonuje.
I have been using Lemonade products for a long time, mostly papers which I love due to interesting colour schemes and cuttable elements that I love using, as mentioned before. I have only few Lemonade stamps, but I think the quality is very good and you can always see where you stamp.


Dziękujemy Magdo za tę prezentację - nagroda wkrótce do Ciebie dotrze :-)
Thank you Magda for this presentation - your prize will be arriving soon :-)

A jeśli nie zostaliście jeszcze wybrani Fanami - zgłoście się ponownie! Może następnym razem to właśnie Ty opowiesz nam o sobie!
And if you haven't been chosen for our Fan of the Month - enter again! Perhaps you'll be sharing here next time!

1 komentarze:

Anonimowy pisze...

Magda, gratuluję wyróżnienia. Można powiedzieć, że to takie rzadkie widzieć osoby tworzące LO z polskich papierów. Bardzo miło przeczytać o Tobie coś więcej.

 
speedbloggertemplate.co.cc. Powered by Blogger.com