25 gru 2013

Grudniowy Fan Lemonade / Lemonade's December Fan

Wiele razy uczestniczyła w naszych wyzwaniach, a w poście zgłoszeniowym zostawiła całe mnóstwo pięknych prac :-) Bardzo miło nam ogłosić, że grudniowym Fanem została Justinel:
She participated in our challenges many times, and in the search post she linked a whole bunch of beautiful creations :-) We're very happy to announce our December Fan, Justinel:
Jestem zaganianą mamą i żoną. Na co dzień pracuję jako informatyk. Stres całego dnia lubię zrzucić poprzez "artystyczne wyżycie się". Od wielu lat wyszywam krzyżykiem. Najpierw obrazy, teraz kiedy zaczęło brakować ścian, zaczęłam wykorzystywać tę sztukę bardziej użytkowo i zaczęłam szyć worki i torby z haftowanymi obrazkami. Niestety wyszycie takiego obrazka trwa dość długo, a ja jestem niecierpliwa, więc musiałam znaleźć zajęcie, którego efekty widać szybciej. I tak zakochałam się w papierze.
I'm a busy mom and wife. I work as an IT worker. I like to take the stress off through artistic creation. I've been cross-stitching for many years, at the beginning I embroidered pictures, but when I started lacking space on my walls, I turned to some more applied art and created sacks and bags with embroidered images. But finishing an image takes a lot of time and I'm very impatient, so I needed to find a hobby with quicker results. And so I fell in love with paper.
Przygodę ze scrapbookingiem zaczęłam rok temu właśnie od papierów i stempli Lemonade. Ilość i różnorodność wzorów i motywów sprawia, że najczęściej w swoich pracach sięgam po materiały tej marki. Przy wybieraniu produktów do kolejnych zakupów, bardzo muszę ćwiczyć swoją silną wolę, żeby nie wykupić całego asortymentu.
I began my scrapbooking adventure a year ago, with Lemonade papers and stamps. The amount and diversity of patterns and motives make me reach for them most often. And choosing items during shopping I have to struggle really hard not to put everything into my basket.
Moja praca, którą zrobiłam na pierwsze wyzwanie, była na konkurs Lemonade i w dodatku zdobyła medal, co sprawiło, że uwierzyłam, że mogę tworzyć papierową sztukę ;-)
The LO I created for my first challenge was for Lemonade, and it also got awarded and that make me believe I can do paper art ;-)
Najbardziej lubię tworzyć dla bliskich, na ich święta i okazje. A inspiruje mnie to, co widzę wokół siebie. Najlepsze pomysły, wpadają do głowy nagle i wtedy nie mogę się doczekać powrotu do domu i zmaterializowania tych myśli :-)
I most love creating for my close ones, for their celebrations and occassions. I am inspired by what surrounds me. Best ideas get into my mind suddenly and then I can't wait going back home to materialise them :-)


Więcej prac Justinel możecie obejrzeć na Jej blogu
Visit Justinel's blog to view more of her creations.

A już wkrótce kolejne poszukiwania - jeśli lubicie produkty Lemonade, zgłoście się koniecznie :-) 
And our next search starts soon - if you like Lemonade products, do join in :-)

0 komentarze:

 
speedbloggertemplate.co.cc. Powered by Blogger.com